Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
9171654
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Inuš
Na Fajitas jedině do Chilli Chilli Baru
Dušan
Mega;-)
Josef Lorenc Stable
Velmi pohodový suprový bar v Rybářích. Suprová kuchyně i dostatečná nabídka na baru.Suprové pivko i vynikajicí Krušnohorský čaj;-)
BarbieBelle
Good night kak, happy for u...
Maria
Opravdu se mi líbí váš Bar & Grill - místo s atmosférou! Pozdravy.
Miroslav Vrba
2.ledna jsem s přáteli navštívil v Karlových Varech Chilli Chilli bar. Výborná obsluha, perfektní servis a jídlo výborné. Měl jsem steak a ještě jsem v KV nejedl lepší. Doporučuji !!!

Miroslav Vrba
Rolf
Hi there,

My wife and I had an amazing dinner tonight. Very delicous food and big servings, and for a good value for money. A must-eat in Karlovy Vary.

Regards,
Rolf
Vilda
V restauraci jsme byli poprvé o víkendu; prostředí se nám velmi líbilo; jídlo vynikající; určitě jsme zde nebyli naposledy; moc doporučujeme :-)
bayu
Moc Vám děkujeme za Vaši přívětivou recenzi.Jsme moc rádi,že se Vám u nás líbilo,a chutnalo...je to pro nás VELMI důležité :-)
Bogyovics
After spending a day in Karlovy Vary we wanted to have dinner before driving back to Prague. Because of having bad experiences with all the tourist traps I was checking Tripadvisor for a tip. It was a great idea. The waiter (perhaps the owner?) was extremely nice and helpful and spoke English well, which is a rarity. The food was really good, just as it should be in such a place. It was a great choice, thank you.Bogyovics,Budapest.....
alex
Hello, my name is Alex, I live in Russia. I happened visit the your restaurant.

I liked him exceedingly! Excellent service at the highest level. Restaurant is

decorated in a very pleasing manner, it is very relaxing in a way. Staff had also

a surprisingly good,

my orders were performed very quickly gosh! But of course of a headword deserves skills

chef. He\'s just gorgeous, where did you find him?

If possible I am would like to get a little souvenir from your restaurant, with

respect for Alex, my address below.ALEKSEY NIKOLAEVICH PERYSHKIN
Chilli
Díky moc za návštěvu,a jsme rádi že se Vám u nás líbilo a chutnalo,jistě k tomu přispěl i Kájův neodolatelný usměv ;-)
mějte se hezky a těšíme se na Vaší další návštěvu:-)
Jitule
Ahoj všichni :-)! Poprvé bez manžela v lázních :-D, nezapomenutelný zážitek! Objednaly jsme si s kamarádkou steaky 200g!!! I když, společně s kamaradkou vypadame, jako reklama na hlad :). K tomuto zacatku lahvinka červeného vinka nesmela chybet! A od pana Karlika, který se o Nás peclive staral a pozor.... s úsměvem, vínko chutnalo o to víc:-) . Steaky bezkonkurenční, maso kvalitní a upravene podle našich predstav. Proto poděkování šéfkuchaři, myslim si, ze je na místě ;). Po tomto lázeňském, odpocinkovem víkendu, jsme vůbec nebyly odpocate...:) Víkend byl opravdu skvělý a s kamarádkou se nemůžeme dočkat na další relaxační víkend v lázních :-D ;-D. Určitě se k Vám opet s radosti vrátíme na pořádně masicko ;-)


S pozdravem
Jitule ;-D
Chilli
Moc Vám děkujeme za Vaši přívětivou recenzi.Jsme moc rádi,že se Vám u nás líbilo,a chutnalo...je to pro nás VELMI důležité :-)
hezký den přeje Chilli Chilli :-)
Pepa
Včera jsem si po telefonu objednal stůl pro tři na 18 hodinu. Rezervace místa naprosto bez problémů. Interiér restaurace rustikální, prostě velice povedený. Rozmístění stolů ideální a dobře umístěný bar. Obsluha skvělá, číšník se správně zeptal jak chceme objednané steaky upravit. Objednané steaky famózní. K tomu hrála naprosto pohodová muzika. Není co dodat = 1.
Chilli
Vaše spokojenost je naše radost,moc Vam děkujeme :-)
Petr Zrůst
Díky za nejlepší tataráky v širokém okolí - vždy chutné a čestvé. Díky.:-)
chilli
Diky za vsechny prispevky a komentare,at uz zde,nebo co chodi interni postou.Diky za ruzne podnety,napady i kritiku...